Група компаній «Автострада» розширює дорожньо-будівельні кейси на Вінниччині, - Сергій Борзов

Група компаніи? «Автострада» проведе поточнии? середніи? ремонт ще двох ділянок автомобільноі? дороги Р-33, Вінниця – Турбів – Гаи?син – Балта – Велика Михаи?лівка на Вінниччині.

За словами Голови ОДА Сергія Борзова, «Автострада» розширює дорожньо-будівельні кеи?си на Вінниччині, зокрема, відремонтують 83 км дороги у Вінницькіи? області - третина всієї траси у регіоні.

«Р-33 -  важлива транспортна артерія, яка сполучає низку міст і простягається Одещиною аж до кордону з Молдовою. – підкреслив очільник області. - У рамках проєктних рішень буде зроблене нове дорожнє покриття, посилена конструкція дорожнього одягу та передбачені заходи проти утворення коліи?ності, збільшиться пропускна спроможність».

Зокрема, заплановано:

• встановити відсутнє бар’єрне металеве транспортне огородження;
  • влаштувати відсутні тротуари в межах населених пунктів та відремонтувати існуючі;
  • зробити водовідведення з проі?зноі? частини та узбіч;
  • влаштувати пішохідні переходи і острівці безпеки;
  • встановити нові дорожні знаки, реконструювати існуючі зупинки;
  • нанести дорожню розмітку із сучасних матеріалів, стіи?ких до зношення.