комісія з питань ТЕБ та НС сільської ради

22032 с. Уланів вул. Миру, 9 тел. 3-13-42, 3-14-56, 3-12-31, 3-14-85

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПРОТОКОЛ

26.03.2021 р.                                       с. Уланів                                            №9

Головував: голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сільської ради,  сільський голова Крученюк О.В.

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС (за списком).

Щодо ситуації з захворюваністю  на COVID-19 на території громади.

СЛУХАЛИ: сільського голову Крученюка О.В. про ситуацію з захворюваністю  на COVID-19, яка стрімко зростає на території громади.

Комісія з питань ТЕБ та НС,

В И Р І Ш И ЛА:

1..Продовжити  дистанційну форму навчання закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів Уланівської територіальної громади та ЦДЮТ с.Уланів ,позашкільних закладів з 26.03.2021р.по 02.04.2021р. включно.

2 Доручити  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Уланівської сільської ради (Шевченко В.М.) здійснювати щоденний моніторинг ситуації щодо захворюваності на COVID-19 в навчальних закладах громади та інформувати заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Якушевську С.П.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Якушевську С.П.

Голова комісії                                             Олександр Крученюк

Секретар комісії                                         Валентина Дигас