Фото без опису       18 березня  з нагоди 77-ї річниці визволення Хмільницького району від нацистських загарбників, відбулися пам'ятні заходи та покладання квітів до пам'ятника воїнам-визволителям І Українського фронту в с.Кропивна.

В урочистих заходах взяли  участь: голова Уланівської сільської  ради Крученюк Олександр Васильович, заступник голови Фаринюк Юрій Миколайович, заступник голови Якушевська Світлана Петрівна, секретар сільської ради Задорожнюк Лариса Григорівна та керуючий справами апарату сільської ради  Жук Андрій Артурович.  У ході урочистостей присутні вшанували пам'ять загиблих  визволителів  хвилиною мовчання.