Семінар

Працівниками Уланівської сільської ради було відвідано семінар на тему: "Підвищення інвестиційної привабливості територій ОТГ"- за сприяння Програми " U-LEAD з Європою". З вітальним виступом перед учасниками зустрічі виступив директор Вінницького ЦРМС Oleh Levchenko, про інвестиційний напрямок у стратегічному плануванні розповів радник Центру з регіонального розвитку Jurii Wojcicki. Запрошені спікери - пані #НаталіяГижко, керівниця Вінницької агенції регіонального розвитку, #ВіталійМазур,#СтасБазалєєв  представники UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office в Центральній Україні розповіли про інвестиційний потенціал та можливості місцевого самоврядування, механізми створення індустріальних парків, а також запросили громади області до широкої співпраці із залучення інвестицій в ОТГ. Під час семінару учасники дізналися як готувати інвестиційні пропозиції, а також обговорили разом з #БогданОкопний, начальником відділу маркетингу ДП "Поділлягеодезкартографія" питання просторового планування з огляду на інвестиційну привабливість територій.