25 січня в Будинку культури с. Уланів відбувся звіт сільського голови Голубенка Сергія Івановича за пророблену роботу за 2018 рік. На звіті були присутні голова Хмільницької районної державної адміністрації Буткевич Євгеній Віталійович та заступник голови Хмільницької районної ради Войцещук Анатолій Іванович.

Основне завдання звіту – не лише донести інформацію про проведену роботу, а й почути конструктивні пропозиції від жителів громади, визначити шляхи розвитку на майбутнє.

В 2018 році спільно з депутатським корпусом 7 скликання проведено    12 сесійних засідань. Завдяки злагодженій роботі депутатів було прийнято 165 рішень.

Також в 2018 році було проведено 13 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 97 рішень.

Сільська рада постійно працює із зверненнями громадян.

Так за 2018  рік до сільської ради  надійшло  534 звернення від громадян.  По всіх зверненнях  ми вчасно надаємо відповіді, або приймаємо відповідні рішення.

Значною залишається і кількість виданих довідок, так  в 2018 році видано 4872 довідки.

Демографічна ситуація

Територія Уланівської сільської ради, як адміністративно-територіальної  одиниці, складається із сіл: Уланів, Воронівці, Пагурці, Тараски та Чепелі.

Кількість населення по сільській раді станом на 01.01.2019 року складає -  4430 осіб, в т.ч. в с. Уланів–  2823 чол.

В 2018 році на території сільської ради народилося – 31 дитина (в тому числі в с. Уланів - 17), а померло за відповідний період – 101 чоловік ( в с.Уланів – 60 чол.)

Сільський голова Голубенко Сергій Іванович прозвітував за пророблену роботу за 2018 рік та надав відповіді на поставлені запитання та вислухав пропозиції.