12 червня 2019 року, відбувся звіт завідуючої Уланівським ДНЗ перед громадськістю та педагогічним колективом за 2018-2019 рік. На збори були запрошені представники сільської ради, методист  відділу освіти Хмільницької РДА Парсяк Юлія Анатолівна, батьки вихованців ДНЗ.

Завідуюча ДНЗ проінформувала присутніх про роботу дошкільного закладу за звітний період по всіх розділах від навчально-виховної до адміністративно-господарської.

Підводячи підсумки минулого навчального року можна стверджувати, що робота з дітьми велась систематично, цілеспрямовано комплексно з урахуванням вікових можливостей дітей та відповідно до вимог Базового компоненту.

Але є труднощі, які необхідно вирішувати. Це ремонт  даху, сходів, утеплення стін, поточний ремонт котельні. Разом з тим слід відзначити, що продовжує бути актуальне питання розвиток професійної компетентності  педагогічних працівників та взаємодія  суспільного та  родинного виховання.

Визначати на перспективу такі завдання:

• Вдосконалення роботи дошкільного навчального закладу щодо збереження, зміцнення психічного і фізичного здоров’я дітей дошкільного віку.
  • Підвищення професійного розвитку та самореалізації педагогічних працівників.
  •  Розвиток і вдосконалення матеріально-технічної бази відповідно до сучасних потреб учасників освітнього процесу.
  • Співпраця з батьками в єдиному освітньому процесі.                                                                                                                          Було висловлено щиру подяку сільському голові Голубенку С.І. , батькам за розуміння, допомогу та підтримку, а працівникам за нелегку працю у вихованні майбутнього покоління нашої держави.