655- річниця

16   вересня Уланів відсвяткував свою 655-річницю від дня заснування. Свято відбулося на площі ім.. Т.Г. Шевченка. На огляд гостям були представлені вироби майстрів народного помислу, які проживають на території сіл Уланівської територіальної громади та вироби вихованців центру дитячо-юнацької творчості, серед яких вишиванки, вироби з дерева, старовинні українські костюми та багато іншого. Біля входу до адміністративної будівлі сільської ради гостей зустрічав сільський голова Голубенко Сергій Іванович. За давньою українською традицією всім гостям був вручений коровай на вишитому рушнику, а на свято запрошували піснею «Ласкаво просимо» у виконанні Катерини Паршевлюк. На свято завітали: заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Крученюк Олександр Васильович, голова Хмільницької райдержадміністрації Буткевич Євгеній Віталійович, голова Хмільницької районної ради Бонсевич Зоя Григорівна, директор Воронівської філії «Зернопродукт МХП» Фаринюк Юрій Миколайович, директор виробничого підрозділу ім.. Богдана Хмельницького ТОВ «Хмільницьке» Астарта -Київ депутат Хмільницької районної ради Давискиба Микола Андрійович, депутат Хмільницької районної ради, приватний підприємець наш підрядчик  Штанько Олександр Сергійович та почесні громадяни Уланівської територіальної громади: Герой Соціалістичної праці Вільчинський Володимир Тадейович, почесний краєзнавець Дорош Микола Никифорович. Грамотами Вінницької обласної адміністрації були нагороджені:Голубенко С.І., Штанько О.С., Фаринюк Ю.М. Грамоти Хмільницької районної ради були вручені: ГолубенкуС.І., Носалюку В.А. та Ярошуку В.Д.

Вже традиційно до дня села відбулося відкриття дошки пошани цього року на дошку пошани були занесені: в номінації вихователь року – Полонська Наталія Миколаївна, обдарована дитина року – Мажугівський Олександр Володимирович, обдарована дитина року – Олійник Андрій Миколайович, учениця року – Рижук Анастасія Борисівна, медичний працівник року – Магдич Галина Миколаївна, тренер року – Алєксєєв Всеволод Ісаакович, підприємець року – Котенкевич Юрій Іванович, депутат року – Мельник Петро Андрійович.

Всіх почесних громадян та номінантів своїми музичними номерами вітали колективи народної творчості Уланівського БК. Після чого, дійство перейшло на площу до фонтана,  де під оплески глядачів та фанфари відбулося його урочисте відкриття. Свято урізноманітнили різні конкурси, зокрема конкурс дитячих колясок, в якому прийняли участь найменші жителі Уланівської територіальної громади. Переможцями стали: 1 місце здобула сім”я Шлапаків мама Віта та донечки Каріна, Аня і Ангеліна, 2 місце мама Колеснік Катя , донечка Єва та син Артем. Всі учасники отримали призи, які надали підприємці та фермери, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Уланівської сільської ради. У конкурсі дівочої коси прийняли участь 11 красунь – це учениці 5-11 класів Уланівської ЗШ. Перемогу здобули: 1 місце і грошову винагороду 300 гривень - Приймук Софія, 2 місце і винагороду 200 гривень – Рижук Настя, 3 місце і винагороду 100 гривень – Балюк Софія. Для всіх присутніх стала приємною подією  презентація екскаватора-бульдозера, який було придбано за рахунок перемоги в екологічному проекті та за підтримки депутата Вінницької обласної ради Крученика Олександра Васильовича, загальна вартість якого  становить 930 000 грн., з яких 652 000 грн. кошти обласного бюджету та 278 000 грн. кошти Уланівської сільської ради. Після чого усіх гостей та уланівчан частували смачними пиріжками, юшкою, пампушками та варениками. А о 18:00 у будинку культури розпочався святковий концерт по завершені якого відбулася дискотека та салют.