Свято осені

Фото без описуНещодавно в нашому дитячому садочку відбулося свято «Золота осінь». Свято вийшло на славу. Передувала йому велика підготовка, до якої були залучені всі працівники закладу, вихованці їх батьки. Упродовж усього свята в дитячому садку панувала радісна та весела атмосфера. Діти декламували вірші, співали пісні, грали в ігри та танцювали. Крім того була влаштована виставка «Дари осені», на ній були присутні вироби з природного матеріалу, які  виготовили вдома батьки разом з дітьми. Всі вироби були красивими, незвичайними, та не схожими один на одного.

А завершилося свято смачними частуваннями.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису