Договір про партнерство та співпрацю

Історична подія відбулася в нашому рідному Уланові. Відтепер місто Сульмежице Великопольського воєводства і село Уланів– офіційні партнери! Голубенко Сергій Іванович розпочав урочисту сесію з  того, що представив представників польської делегації, а саме бурмістра міста Сульмєжице Даріуша Дембіцкі, дружину бурмістра пані Касю, секретаря міста пані Каріну Блащик та завідуючу дитячим садочком пані Юстину. На урочистій сесії були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич. Головою сільської ради до слова був запрошений бурмістр міста Сульмєжици Даріуш Дембіцкі, який розповів про економічні та структурні аспекти міста Сульмєжице. В ході сесії було підписано договір про партнерство та співпрацю між селом Уланів та містом Сульмєжице. Підписавши договір пан Даріуш подарував  сільському голові картину з ратушою, а Сергій Іванович в свою чергу за давньою українською  традицією подарував вишитий рушник.  Урочиста сесія плавно перейшла в концерт підготовлений працівниками культури. Участь в концерті взяли творчі колективи будинку культури, вихованці Уланівського ДНЗ, учні музичної школи та інші.

Польська делегація завітала з чотири денним візитом. Хочемо по дякувати Юрчишину Миколі Васильовичу за теплий прийом учасників делегації в своєму санаторії «Радон».  Також дякуємо за вклад приватним підприємцям, а саме: Осадчуку Валерію Івановичу, Мурашевичу Генадію Григоровичу, Кручаку Миколі Миколайовичу, Тимчук Галині Петрівні, Кравінському Петру Станіславовичу, Чухрію Сергію  Васильовичу, Согояну Андраніку Шалікоєвичу,  Гуцалу Станіславу Миколайовичу, Гладишку Івану Васильовичу, Паршевлюк Ірині Євгеніївні, Швець Галині Миколаївні, Мельнику Петру Андрійовичу, Клімовій Ользі Іванівні.