Уланівська сільська рада

Творчий звіт Бохнюка А.В.

Дата: 15.06.2017 12:31

9 червня в Уланівському будинку культури відбувся творчий звіт Бохнюка А.В. з нагоди 5-річної діяльності на посаді директора будинку культури. На свято завітали заступник голови Хмільницької РДА Чикотун М.О. та начальник відділу культури і туризму Хмільницької РДА Стукан М.О., які вручили почесні грамоти. Від сільської ради з вітальним словом звернулась секретар Задорожнюк Л.Г., яка вручила грамоту  за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Також грамотами були відзначені колективи народної творчості. У концертній програмі прийняли участь усі колективи народної творчості Уланівського БК, літературно – мистецьке об’єднання «Світоч», та народний аматорський вокальний колектив «Сузір’я» відділу культури Хмільницького РДА, членом якого Андрій Васильович є вже 14 років.