Навчання!

Дата: 20.06.2018 11:44

15 червня в Уланівській сільській раді провели навчання з розгортання пункту збору.

Участь у заході взяли представники з Хмільницького об’єднаного районного військкомату а саме:  Прокопович О.П.  – майор, заступник військового комісара з територіальної оборони, Лозіцька І. О. – головний спеціаліст мобілізаційного відділення та представники сільських рад відповідальні за ведення військового обліку.

Навчання проводилися в кабінетах сільської ради, які були поділенні на відділи з особовим складом. Лозіцька І.О. та Прокопович О.П.  розповіли про функції кожного відділу та обов’язки працівників, надавали відповіді на запитання представників.

Одним із аспектів цієї підготовки є забезпечення готовності до роботи системи оповіщення та бази мобілізаційного розгортання, основними елементами якої є дільниці оповіщення, пункти збору сільських рад, пункти попереднього збору військовозобов’язаних та техніки.