Уланівська сільська рада

Зимова прогулянка.

Дата: 29.01.2019 11:14

Колективний перегляд режимного моменту в Уланівському ДНЗ – прогулянка.

Зима – дивовижна пора! ЇЇ дуже люблять вихованці нашого дитячого садка, адже взимку на прогулянці – безліч ігор і розваг. Зимові прогулянки в ДНЗ – не тільки прекрасний час для розваг на відкритому повітрі, а й чудовий спосіб оздоровлення. Коли діти проводять час на вулиці, вони отримують заряд бадьорості і гарного настрою.

Значне місце на прогулянці відводиться спостереження за всім, що оточує дітей. Наприклад, ми спостерігаємо за птахами, які прилітають до годівнички, за снігом, а ще проводимо експерименти зі снігом та льодом.

Спостерігаючи за природними явищами діти засвоюють нову інформацію про природний світ, міркують про життя тварин і рослин, розвиваючи мислення і мову.

Рум’яні щічки, сяючі очі і чудовий настрій – такий результат наших зимових прогулянок подобається всім: і дітям, і дорослим.