День народження

Дата: 19.09.2019 11:14

День народження  групи «Дзвіночок»

У нашому дитячому садочку завжди приділялась увага налагодженню взаємодії ДНЗ  з батьками , а  також створенню дружніх та доброзичливих стосунків між самими батьками групи. Саме така взаємодія спонукає батьків до вільного та невимушеного спілкування, до помає формувати у батьків моделі позитивного спілкування з дітьми.

Саме з цією метою у групі «Дзвіночок» було проведено батьківські з бори «День народження групи  «Дзвіночок».

З радісними вигуками «Сюрприз» зустрічали діти своїх мам, бабусь, сестричок та братиків, які завітали до них на день народження групи. Не обійшлось в цей день і без подарунків. Коштами батьків було придбано багато цікавих сучасних іграшок, які дадуть можливість діткам не лише гратись, а й розвиватися під час гри.