Великодні свята

Дата: 02.05.2019 10:45

27 квітня  в Уланівському ДНЗ відбувся захід для дітей «Світле свято   Великодня». Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до   нього. Музичний керівник Пивовар Л.М. разом з вихованцями середньої групи   «Калинка» підготовили великоднє дійство, яке було насичене художніми   номерами та хореографічними композиціями, конкурсами. Натхненно дзвеніли   дитячі голоси про Великдень, писанку. Діти познайомили із звичаями  та   обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Великоднє свято   мало піднесений настрій та чудову атмосферу.

В кожній групі вихователі провели тематичне заняття «Гарна писанка у мене …»

Виставку робіт, яка вже стала щорічною траджицією, разом з малятами та батьками готували вихователі.

Метою  всієї  проведеної роботи  стало розкриття змісту святкування Великодня, примноження традицій українського народу.

За народним повір’ям  в ці святкові дні радіє небо і земля. І є в ці дні така мить, коли Господь відкриває небо, щоб почути, і виконати одне заповітне бажання кожної людини, в якої чисте серце. Отже, мрійте і Ваші бажання обов’язково почує Бог!