«З людьми і для людей»

Презентація книги «З людьми і для людей»

18 травня 2018 року в  Уланівському    будинку культури  відбулася презентація книги спогадів «З людьми і для людей» Володимира Тадейовича Вільчинського – Героя Соціалістичної  Праці, Заслуженого працівника сільського господарства України,  кавалера  трьох орденів Леніна, Почесного громадянина Хмільницького району та Уланівської територіальної громади.

На презентацію книги завітали гості із міста Вінниця: Темченко Василь  Васильович –  заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької  облдержадміністрації;  Здор  Антон  Сергійович – головний державний інспектор насінництва Вінницької області, кандидат економічних наук, заслужений працівник сільського господарства; Паламарчук Василь Миколайович -– заслужений журналіст України,   голова   Вінницької обласної організації Національної спілки  журналістів  України;  Гальчак Сергій Дмитрович - доктор  історичних наук,  голова  правління  Вінницької обласної організації  Національної спілки краєзнавців України; Балюк  Ігор Борисович – директор видавництва  "Меркьюрі-Поділля". Про автора  й  книгу   розповіла директор КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» Попова Зоя Миколаївна

Володимира Тадейовича із виходом у світ книги вітали керівники району заступник голови Хмільницької районної ради – Войцещук Анатолій Іванович, народні депутати та колеги.

Краєзнавець, відомий громадський  діяч, поет, журналіст, письменник Євген Іванович Козюк  привітав автора з величною подією,  наголосивши на цінність краєзнавчої новинки. Привітали Володимира Тадейовича  літературно – мистецьке об’єднання «Світоч»  разом із керівником, поетесою, Світланою Едуардівною  Гавриловою.

Родина для Володимира Тадейовича на першому місці. Вже 59 років   поруч  з ним іде по життю Тетяна Володимирівна. Вони виховали  двох дітей, мають троє внуків, четверо  правнуків. Теплі  слова про дідуся звучали і з вуст правнучки  Володимира Тадейовича.

Окрасою святкового заходу стали виступи  художніх колективів  Уланівського сільського будинку культури:  народного аматорського хорового гурту «Вечірні зорі», жіночого вокального ансамблю «Подільські роси», чоловічого вокального ансамблю «Явір»,  народного жіночого вокального ансамблю «Первоцвіт». Авторські  пісні прозвучали у виконанні Андрія Бохнюка разом із Наталією Олійник, Валентиною Козловою, Світлани Гаврилової і  Катерини   Кікоть. Гучні оплески  від залу отримав  лауреат міжнародних конкурсів Андрій Олійник, виконуючи музичний твір на саксофоні.