Голова Уланівської сільської ради щиро  вітає  жителів та гостів Уланівсько територіальної громади з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Зичу  Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного тепла, затишку, достатку та благополуччя! Нехай станеться справжнє новорічне диво, яке принесе у Новому році радість та щастя до кожної оселі нашої громади.

З повагою,

Уланівський сільський голова                                                        С.І.Голубенко