Уланівська сільська рада

З Новим Роком!!!

Дата: 10.01.2020 09:38

В садочку – новорічні ранки!

В садочку тривають новорічні свята Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають пісеньки, грають в ігри. Лунає  веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком.

Радісний  святковий настрій не покидає  присутніх упродовж усього  свята.  Адже  дітки так готувалися до свята. Вивчали віршики для Дідуся Мороза та Снігуроньки, готували чарівні маскарадні костюми.

В групах теж панує святковий настрій. Вихователі та діти прикрасили кімнати. Все сяє та іскриться від ліхтариків та ялинкових прикрас. А в залі дитсадка дітки разом з батьками зробили виставку зимових композицій «Зимова фантазія».  Чого тут тільки немає. І пряничні хатинки, і чарівні ялинки та різдвяні віночки.

В новорічні та різдвяні свята колектив Уланівського ДНЗ бажає, щоб у кожному домі панував затишок та тепло  від новорічних ялинок та  дитячих посмішок!

З Новим 2020 роком!