Свято

657 – річниця дня села  Уланова.

13 вересня 2019 року Уланів відзначив 657 річницю. На протязі восьми років  Уланівською сільською радою в Будинку культури проводяться святкові заходи до дня села. Так і цей рік не став винятком. Перед концертом була офіційна частина нагородження номінантів сільським головою Голубенком С.І. та нагородження трудівників депутатом Верховної Ради Юрчишиним П.В. Участь в святковому концерті взяли творчі колективи Уланівського будинку культури. Також програму прикрасили сольні виступи Лопуги Олени та Осадчук Діани, приємно вразили хореографічні постановки  завідуючих сільських клубів с. Воронівці та с. Пагурці. По завершенню святкового концерту  відбулося урочисте відкриття дошки пошани та нового спортивного майданчика. Який обгородили різнокольоровим парканом та встановили спортивні тренажери, які були закуплені за спонсорської підтримки директор АПНВП «Візит»  Юрчишина М.В.