День Незалежності України

Дата: 28.08.2017 09:19

22 серпня в м. Хмільнику відбулися урочистості з нагоди 26 – річниці Незалежності України. Уланівська сільська рада прийняла активну участь в організації даного свята. Від нашої громади була оформлена і представлена світлиця з виробами вишивальниці, майстрині народної творчості Ладигіної Тетяни Миколаївни. Гостей пригощали солодкою різноманітною випічкою, яку підготували бібліотекарі сіл: Уланів, Пагурці, Тараски та завклубом с. Пагурці. Перших осіб району біля світлиці зустрічав сільський голова Голубенко Сергій Івановипч та ансамбль «Подільські роси» Уланівського СБК. Свято продовжилось концертною програмою в РБК, де прийняв участь народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Первоцвіт» Уланівського СБК. На району дошку пошани були занесені такі жителі Уланівської територіальної громади: секретар сільської ради Задорожнюк Л.Г., перший заступник голови Хмільницької РДА Горбатюк П.А., директор ДРССГ «Уланівський рибцех» с. Уланів Гладишко І.В., електромонтер розподільних мереж СО «Хмільницькі ЕМ» Гобеляк І.А., начальник бригади МТП ВП АФ « Б. Хмельницького» ТОВ «Хмільницьке» Іванцов Р.В., тренер-викладач Хмільницької районної дитячо-юнацької спортивної школи Алексєєв В.І. Медаллю президента України за гуманітарну допомогу в проведені АТО був нагороджений фермер Шакула В.В.