Вітаємо!

Дата: 26.04.2019 08:49

Шановні громадяни та гості   Уланівської територіальної   громади!

Прийміть щиросердечні вітання з   радісним і величним християнським   святом – Воскресінням Христовим!   Нехай Великодні дзвони принесуть у  ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

З повагою,

Уланівський сільський голова                                                С.І. Голубенко