Відкриття пам'ятної дошки в с. Лип'ятин
Сьогодні, 11 квітня 2025 року, в селі Лип'ятин відбулось відкриття пам’ятної дошки нашому ЗАХИСНИКУ:
- Скрепчуку Івану Вікторовичу,
який загинув на війні, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої рідної держави.
Вшанування його пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість.
Скрепчук Іван Вікторович народився 26 травня 2002 року в селі Конятин Путильського району Чернівецької області.
1 вересня 2008 року пішов навчатися до першого класу Конятинської школи.
У 2013 році сім’я змінила місце проживання, переїхавши в село Лип’ятин Хмільницького району Вінницької області.
У 2019 році закінчив 11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів села Лип’ятин.
З 01.09.2019 року по 22.05.2020 року навчався у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО», де здобув професію тракторист-машиніст та водій автотранспортних засобів.
Призваний на військову службу за контрактом Хмільницьким РТЦК та СП 11.09.2020 року. Перебував на військовій службі у в/ч А 1619 у місті Гайсин. З 30.09.2021 року по 16.11.2021 року навчався за програмою підготовки механіка-водія танку Т-64, cклав випускні іспити та отримав посвідчення механіка-водія ІІІ класу. Брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки оборони відсічі і стримування агресії рф у Донецькій та Луганській областях.
Виконував службові обов’язки у званні молодший сержант на посаді механік-водій танка танкового взводу танкового батальйону у в/ч А 1619.
Помер 04.03.2024 року в КП ДОКЛМ міста Дніпро від гострої серцево-судинної недостатності внаслідок отриманих ушкоджень під час проведення бойових дій.
Похоронений на сільському кладовищі в селі Лип’ятин.
Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно) відповідно до Указу Президента України від 03 вересня 2023 року № 555.
На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнові були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, заступник сільського голови, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі та односельчани загиблого.
Право відкрити меморіальну дошку надали рідним загиблого.
Для освячення меморіальної дошки запрошено Духовенство ПЦУ.
Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті ЗАХИСНИКА України.
Світла пам’ять про нашого ГЕРОЯ назавжди залишиться у наших серцях.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!