Відкриття пам'ятної дошки в с. Скаржинці

Сьогодні, 24 жовтня 2024 року, в селі Скаржинці відбулось відкриття пам’ятної дошки нашому ЗАХИСНИКУ:

- Каленському Олексію Петровичу,

який загинув на війні, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої рідної держави.

Вшанування його пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість.

Каленський Олексій Петрович народився 29 квітня 1987 року в селі Каленське Коростенського району Житомирської області.

Навчався в Скаржинецькій загальноосвітній школі III ступеня, яку закінчив у 2002 році.

З вересня 2002 року по червень 2005 року навчався в Хмільницькому професійному ліцеї сфери послуг, де здобув професію столяр.

Зареєстрований та проживав з батьками в селі Скаржинці Хмільницького району Вінницької області. Згодом проходив строкову військову службу у м. Чернігів.

Був призваний на військову службу під час мобілізації Хмільницьким РТЦК та СП 19 квітня 2022 року,  виконував службові обов’язки у званні солдат в розпорядженні командира військової частини А 7013.

Відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

Життя обірвалося 15.11.2023 року в місці розташування підрозділу с. Таврійське Запорізької області.

Похоронений на сільському кладовищі в селі Скаржинці.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнові були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, заступники сільського голови, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі та односельчани загиблого.

Право відкрити меморіальну дошку надали рідним загиблого.

Для освячення меморіальної дошки запрошено Духовенство ПЦУ.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті ЗАХИСНИКА України.

Світла пам’ять про нашого ГЕРОЯ назавжди залишиться у наших серцях.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!