24 серпня День Незалежності України

Цьогоріч, 24 серпня Україна відзначила 33-тю річницю проголошення незалежності.

День Незалежності України - щорічне свято в Україні, яке відзначають 24 серпня з нагоди ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України. Цей документ, ухвалений позачерговою сесією Верховної Ради УРСР, проголосив створення самостійної української держави.

Кожному з нас хотілося би святкувати цей день. Проте ми - відзначаємо. Відзначаємо й завдячуємо насамперед нашим воїнам. Нашим захисникам і захисницям, кожному й кожній, хто сьогодні на полі бою, хто захищає позиції, йде у бій і відбиває атаки ворога.

Уланівська громада також відзначила 33-тю річницю незалежності України.

До Дня Незалежності України був проведений благодійний захід "Все буде Перемога! Все буде Укаїна!".