Відкриття пам'ятних дошок в с. Пустовійти

Сьогодні, 27 серпня 2024 року, в селі Пустовійти відбулось відкриття пам’ятних дошок нашим ЗАХИСНИКАМ:

- Канайкіну Владиславу Володимировичу,

- Панчуку Юрію Миколайовичу,

які загинули на війні, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої рідної держави.

Вшанування їх пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх ГЕРОЇВ.

Канайкін Владислав Володимирович народився 8 серпня 1996 року в місті Слов’янськ Донецької області. У 1998 сім’я переїхала в село Пустовійти Хмільницького району Вінницької області.

У 2003 році пішов у перший клас загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів села Зозулинці.

У 2012 році, після закінчення 9 класів, вступив до Державного навчального закладу “Професійний ліцей сфери послуг” міста Хмільник, де здобув професію “Маляр – штукатур- лицювальник- плиточник”.

Був активним учасником Революції Гідності.

З 2016 року по 2018 рік проходив строкову службу в армії.

2019 році працював за фахом у місті Чорнобиль.

Одружений, виховував доньку.

Був призваний на військову службу по мобілізації 2 квітня 2022 року Андрушівським РТЦК та СП. Виконував службові обов’язки у званні солдат, на посаді такелажник автомобільного відділення підвозу боєприпасів взводу матеріального забезпечення 3 штурмового батальйону військової частини А 4010.

Загинув на Донеччині 10 лютого 2023 року в районі населеного пункту Іванівське в результаті танкового та артилерійського обстрілу.

Похоронений на сільському кладовищі в селі Любимівка Бердичівського району Житомирської області.

Панчук Юрій Миколайович народився 04 грудня 1974 року в селі Пустовійти Хмільницького району Вінницької області.

В вересні 1982 року пішов до 1 класу Зозулинецької восьмирічної школи.

Після здобуття неповної середньої освіти 1990 році продовжив навчання в Уланівській середній школі.

Після закінчення школи навчався на курсах водіїв.

В 1992 – 1994 роках проходив строкову військову службу.

По закінченню строкової служби працював директором Пустовійтівського будинку культури.

Одружений, виховував доньку.

Був призваний на військову службу по мобілізації Хмільницьким РТЦК та СП 15.02.2023 року.  Виконував службові обов’язки у званні старший солдат на посаді старший стрілець-оператор 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 411 окремого стрілецького батальйону в/ч А 4840.

Загинув 27 лютого 2024 року в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу, отримавши травми, несумісні з життям.

Похований на сільському кладовищі в селі Пустовійти.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок воїнам були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, почесна варта, рідні, друзі та односельчани загиблих.

Право відкрити меморіальні дошки надали рідним загиблих

Для освячення меморіальних дошок запрошено Духовенство ПЦУ Хмільницького благочиння на чолі із Благочинним Іваном Пукасом.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті ЗАХИСНИКІВ України

Світла пам’ять про наших ГЕРОЇВ назавжди залишиться у наших серцях.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!