БУЛИ У РАБСТВІ? ЗВЕРНИСЬ, ОТРИМАЙ ДОПОМОГУ!

30 липня – Всесвітній день події торгівлі людьми.  На виконання наказу Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА від 24 липня 2024 року №76 «Про організацію інформаційно-консультативних пунктів з питань протидії торгівлі людьми  «Були у рабстві – звернись отримай допомогу!»

Працівниками КУ «ЦНСП» Уланівської сільської ради спільно з відділом соціального захисту соціального забезпечення та охорони  здоров’я Уланівської сільської ради  проведено інформаційну компанію, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми.

Торгівля людьми - це не міф, це – жорстка реальність, а через військову агресію це явище має тенденцію  до зростання. Будь-яка особа  може постраждати від торгівлі людьми -  незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

• Якщо Вас примушували працювати
  • Обманювали стосовно умов праці
  • Ви не мали можливості за власним бажанням залишити роботу
  • Забирали паспорт чи інші документи
  • Позбавляли вільного пересування та контролювали
  • Застосовували фізичне насильство
  • Погрожували , шантажували, залакували
  • Примушували до сексуальних дій проти Вашої волі
  • Примушували до жебрацтва
  • Використовували Ваш уразливий стан (безробіття, хворобу, борги)

Якщо Вас стосується хоча б декілька пунктів – Ви є особою, що постраждала від торгівлі людьми.

Телефонуйте на «ЛІНІЮ ДОВІРИ»    0 800 75 04 75