ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ УЛАНІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

  • 40

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ УЛАНІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, постанови Кабінету Міністрів від 1 грудня 2023року №1260 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року №812» Уланівська сільська рада повідомляє про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Уланівській сільській раді.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Уланівській сільській раді (далі-Рада) є консультативно-дорадчим органом при Уланівській сільській раді, який утворюється на підставі розпорядження сільського голови для участі у реалізації місцевої політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння процесу розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Склад Ради утворюється у кількості 10 осіб, з яких чисельність внутрішньо переміщених осіб становить 5 чоловік, представників громадських об’єднань та благодійних організацій, які проводять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду,- по одній особі та 3 особи від виконавчого комітету  Уланівської сільської ради.

До складу ради можуть входити внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб є Уланівська сільська територіальна громада.

Відбір членів Ради здійснююється на підставі поданих до

Уланівської сільської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань та благодійних організацій документів в паперовій або електронній формі, а саме:

-заяви у довільній формі;

-документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, сформованого засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу ДІЯ або є Документ;

-документа про освіту(за наявності);

-мотиваційного листа, у якому викладено обгрунтування для обрання до складу Ради;

-відомостей про контактний номер телефона та адресу електронної пошти( за наявності);

-довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.

Прийом документів здійснює відділ соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я за адресою: село Уланів, вул. Миру, 4А   з 01липня   2024 року по 14липня 2024 року грудня  включно

Контактна особа : Іщук Петро Іванович

Електронна адреса ulanivotg_soczahust@ukr.net

Телефон 067 394 71 51