Зустріч вихованців КПНУ "ЦДЮТ" з поліцейськими офіцерами громади

27 червня вихованцями літньої відпочинкової зміни  КПНУ «Центр дитячої та юнацької творчості» було проведено зустріч з поліцейськими офіцерами громади на базі поліцейської станції с. Уланів.

Діти могли ближче познайомитися з людьми, які підтримують порядок в нашій громаді. Вони дізнались хто такий поліцейський офіцер громади, які функції виконує та з якими питаннями до нього можна звертатися.

Під  час  зустрічі офіцери розглянули важливі теми: дитина  і  незнайомець, базові правила безпеки на дорогах, негативні явища, пов'язані з вибухо-небезпечними предметами та мінами та правила безпечної поведінки під час літніх канікул.

У ході зустрічі діти поглибили знання з правил безпеки, отримали відповіді на свої запитання.

Під час заходу діти мали можливість одягнути поліцейське спорядження,  посидіти в поліцейському автомобілі, ввімкнути сирену та проблискові маячки та сфотографуватися з поліцейськими офіцерами громади.