Кожна дитина має право на щасливе дитинство!

Напередодні свята Дня захисту дітей за дорученням сільського голови Уланівської сільської ради Олександра ГОЦУЛЯКА службою у справах дітей Уланівської сільської ради було відвідано дитячий будинок сімейного типу Бригасів с.Слобода Кустовецька, який днями поповнився 3-ма сестричками та братиком.

Загалом у родині Світлани та Віктора виховується 8 дітей: Олексій, Павло, Назар, Анна, Матвій, Валерія, Софія та Марійка. Олексій та Павло здобувають фахову спеціальну середню освіту у навчальних закладах, інші діти відвідують Вишеньківський ліцей.

Світлана та Віктор дуже пишаються своїми дітьми, які намагаються в усьому їм допомогти, гарно навчаються, люблять малювати, співати, танцювати та грати у футбол.

Діти радісно зустріли гостей та були задоволені отримавши подарунки та солодощі.

Без сім’ї немає щастя на землі, говорять в Україні. А ще: дерево тримається корінням, а людина сім’єю. Родина закладає в маленьку людину усе, з чим та піде по життю. Отже, кожна дитина має право на щасливе дитинство.Фото без описуФото без опису