При Уланівській сільській раді створено Робочу групу з впровадження субпроєктів ПВУ (далі - РГ).

До складу РГ увійшли представники Уланівської сільської ради, Відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради, Відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров'я Уланівської сільської ради, Закладу дошкільної освіти комунальної власності Уланівської сільської ради, а також представники громадськості.

Ціллю Робочої групи є створення системи ефективного соціального менеджменту. Залучення громадськості  - це необхідна умова для максимально ефективності реалізації Програми з відновлення України на всіх етапах.