Сьогодні, 26 квітня, Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Саме цього дня 1986 року сталася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки.

Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч людей: персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності та героїзму, навічно залишиться у нашій пам’яті.

Дякуємо і пам’ятаємо!