Захід з учнями Сальницького ліцею

На виконання розпоряджень Уланівського сільського голови О.Гоцуляка від 29.01.2024 року №21-ОС «Про затвердження Заходів щодо попередження домашнього насильства, інших проявів жорстокого поводження з дітьми, в тому числі незаконних угод стосовно дитини, або загрози їх вчинення на 2024 рік» та №19-ОС «Про затвердження заходів з профілактики алкоголізму, наркоманії, негативних явищ в дитячому середовищі на 2024 рік» 20.03.2024 року Службою у справах дітей Уланівської сільської ради разом із поліцейським громади було проведено відповідний захід з учнями Сальницького ліцею. Дітей було проінформовано про види домашнього насильства, шкідливість вживання алкоголю та тютюнових виробів, їх придбання, про відповідальність за нецензурні висловлювання серед однолітків та поважного ставлення до вчителів та дорослих. В кінці діти мали змогу приміряти поліцейський інвентар (шолом, бронижелет) та посидіти за кермом поліцейського авто.