Відзнаки Огурка Олега Сергійовича

Вже два роки як життя українців поділилося на «до» та «після».

Ці два роки були періодом випробувань, стійкості та героїзму.

За цей час велика кількість наших жителів захищають наш мир та спокій. Багато з них проявили високий професіоналізм, мужність і самовідданість у боротьбі проти переважаючого противника, на жаль, ми не можемо відслідковувати нагородження кожного і дізнаємося про відзнаки  від рідних.

Хочемо запустити рубрику «Наш Герой», в якій інформуватимемо про нагороди та відзнаки наших військовослужбовців.

Наш житель с. Пагурці  Огурок Олег Сергійович, 14.10.1996 р.н., який мобілізований 25.02.2022 року та проходить службу в 131 розвідувальній бригаді

22.07.2022 року нагороджений медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ»;

28.09.2023 року відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест»;

05.12.2023 року нагороджений відзнакою Командувача військ оперативного призначення «Південь»

Вітаємо нашого Героя з відзнаками.

Дякуємо йому за мужність і віримо в перемогу України!