Зміна розміру адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг

  • 268

Фото без опису

 

Оскільки з 01 січня 2024 року набрав чинності Закон України «Про державний бюджет на 2024 рік», яким встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 3028 гривень на місяць, відповідно змінюється й розмір адміністративного збору, який становить:

 

- за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляється плата в такому розмірі:

 за надання виписки для проставлення апостилю та витягу в паперовій формі - 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 150 грн.;

 за надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі - 0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 210 грн.

 

- за державну реєстрацію права власності протягом 5-ти робочих днів – 300 грн;

 

- за державну реєстрацію іншого речового права протягом 5-ти робочих днів – 150 грн;

 

- за державну реєстрацію обтяжень речових прав в день реєстрації відповідної заяви – 150 грн;

 

- за виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, в день реєстрації відповідної заяви – 120 грн;

 

- за отримання інформації з Державного реєстру прав (у паперовій формі) справляється плата у розмірі 80 грн. (з розрахунком за кожні 25 сторінок інформації).

 

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених законодавством.

 

За реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання особи:

- у разі звернення особи протягом встановленого законодавством строку - 45 грн. 42 коп.;

- у разі звернення особи з порушенням встановленого законодавством строку – 75 грн. 70 коп.

 

За надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється плата в розмірі - 151,40 грн.

 

Адміністративний збір розраховується від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на перше січня календарного року.

Інші новини

Всі новини