Оголошення! Забезпечення на фасаді будівлі адресного вказівника із чинною назвою вулиці та номером будинку.

Шановні мешканці Уланівської територіальної громади. Відповідно Правил благоустрою Уланівської територіальної громади Розділу 3 п. 1.6 Власники, співвласники приватних будинків, багатоквартирних будинків, адміністративних та інших приміщень, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення зобов'язані забезпечити наявність на фасадній стінці приміщення адресного вказівника на якому має бути зазначена чинна назва вулиці та номер будинку. Недотримання Правил благоустрою Уланівської територіальної громади, тягне за собою адміністративну відповідальність.

Дякуємо за розуміння та надіємося за співпрацю.