Оголошення! Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів від населення!!!

Шановні жителі громади!

Відповідно до Законів України "Про благоустрій", "Про відходи", проводиться підписання договорів на вивезення твердих побутових відходів.       Закликаємо всіх відповідально віднестись до збереження довкілля в нашому спільному домі - нашій громаді.

Заключення договорів на вивіз сміття здійснює КП «Уланівкомунсервіс» за адресою: вул. Соборна62.

Відсутність договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Уланівської територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.