До уваги жителів громади

Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ  В УКРАЇНІ» спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, які утримуються в домогосподарствах населення і малих фермерських господарствах та пропонує отримати відібраним для участі в програмі родинам ваучери на суму 5180 грн. для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитарних, антисептичних засобів у попередньо відібраних постачальників.

Допомогу можуть отримати родини, які мешкають у сільській місцевості та утримують птицю, або до 5 голів іншої худоби, а також малі фермери, які утримують до 50 голів свиней, 30 корів молочних порід або 30 кіз.

Отримати таку допомогу можуть категорії домогосподарств, які відповідають одній або декільком з наведених нижче умовам:

-        переміщені домогосподарства, які утримують тварин;

-        приймаючі сім’ї;

-        родини, які повернулись у власні домівки після переселення;

-        родини зі зниженим доходом через втрату/в ід сутність годувальників чи інших працездатних членів родини;

-        родини з пошкодженими будинками та/або втраченими активами;

-        домогосподарства, які очолюються одним дорослим;

-        багатодітні родини (5 і більше членів сім’ї).

Жителям населених пунктів громади необхідно звернутися до старост старостинських округів для уточнення інформації до 14 вересня 2023 року.