Перемога в конкурсі!

Громадо!

Хочемо поділитися з Вами супер новиною!

Завдяки лагодженій роботі  Фінансового управління наш проект став одним з переможців!

Вінниччина отримає 373 млн грн субвенції для втілення інфраструктурних соціальних об'єктів у громадах регіону.

Джерелом субвенції є кошти виділені у рамках спільної програми України та Європейського інвестиційного банку European Investment Bank (ЄІБ) у рамках програми з відновлення України.

Конкурсний відбір проєктів проводився в серпні минулого року. За умовами місцеві громади мають забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів на рівні близько 30%.

☑ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ:

🔸Капітальний ремонт онкогематологічного відділення зі створенням боксів для високодозової хіміотерапії комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»,

🔸"Реконструкція будівлі поліклініки КНП "Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної Ради"

🔸Реконструкція будівлі корпусу № 15 Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова

🔸"Реконструкція діючого каналізаційного напірного колектору від головної каналізаційної насосної станції (ГКНС) по вул. Мельнична до очисних споруд каналізації (ОСК)

🔸Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу Ліцей №2 смт.Стрижавка

🔸Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу "Мізяківсько-Хутірський ліцей" по вул. Центральна 22 в с. Мізяківські-Хутори,

🔸Нове будівництво центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради, багатофункціональної громадської будівлі для спортивного та творчого розвитку, що розташована по вул. 40-річчя, б/н, смт Стрижавка

🔸"Капітальний ремонт (санація) Уланівського закладу дошкільної освіти комунальної власності Уланівської сільської ради .