УВАГА! Діє заборона на відвідування лісів і в’їзду до лісових масивів області!

Фото без опису У Головному управлінні Нацполіції у Вінницькій області попередили мешканців, що заборона на відвідування лісів під час воєнного стану ще діє. Торік відповідне розпорядження видав голова ОВА, мотивуючи заборону значним збільшенням кількості пожеж в екосистемах, недопущення випадків масового браконьєрства тощо.

У поліції нагадали про цю заборону напередодні травня, традиційного часу масових пікніків на природі у довоєнний час.

«Нагадуємо, що в області діє заборона на відвідування лісів для населення. Обмеження поширюється на усі лісові масиви на території області, особливо прикордонних районів. Відповідне рішення було прийнято у березні минулого року Вінницькою обласною військовою адміністрацією.

Закликаємо жителів області враховувати діючих обмеження воєнного стану при плануванні свого дозвілля та відпочинку.

Не забувайте про дію комендантської години з 00.00 до 05.00.

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Будьте пильними та обачними!», – повідомили у поліції.