Із Днем захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2022 13:11

Щиро вітаємо жителів Уланівської громаду із Днем захисників і захисниць України! Вітаємо зі святом усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України  та бажаємо козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, перемоги над ворогом та миру нашій Україні!

14 жовтня ми відзначаємо одразу чотири свята – День захисників та захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 80-ту річницю створення Української повстанської армії.

В день цього знаменного свята в Уланівській територіальній громаді відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті воїнів, які віддали своє життя, виборюючи свободу і незалежність нашої Батьківщини. На відкриття було запрошено сім’ї загиблих захисників Уланівської територіальної громади.
Щодня ми дякуємо нашим захисникам за новий світанок, за можливість вільно дихати у своїй країні.

Шана і слава захисникам! Слава Україні!

Героям слава!