Проведення сільськогосподарських ярмарків м.Вінниця!

Дата: 12.10.2022 14:48

Відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації від 06 жовтня 2022 року № 2066 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» та з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників 22 та 29 жовтня 2022 року у місті Вінниці на площі, яка прилягає до ТЦ «Plaza Park» по         вул. Келецькій, 117-Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки.

До участі у ярмарку рекомендовано залучити підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації.

Перевагу в участі у ярмарках надавати фермерським господарствам та підприємствам сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Всі бажаючі взяти участь в ярмарці мають звернутися до Уланівської сільської ради до 16 жовтня на 22 жовтня 2022 року та до 25 жовтня 2022 року на ярмарок 29 жовтня 2022 року.

Заїзд учасників на ярмарок буде здійснюватися з 5ї години ранку за запрошеннями, які будуть надаватися організаторами при заїзді на ярмарок відповідно до сформованих списків.

Графік роботи ярмарку з 8:00 до 16:00.

Участь у ярмарку можлива за умови дотримання рекомендованих цін, які мають бути нижчими ніж на ринках та в торговельних закладах міста Вінниці, памятки учасника, забезпечення безумовного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та  рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

У разі недотримання зазначених вимог, організатори ярмарків залишають за собою право відмовити в участі у ярмарках.

Участь у ярмарках безкоштовна.

Учасники ярмарку повинні обов’язково мати табличку з назвою району (міста), суб’єкта господарювання, ПІП продавця, цінник на кожен вид товару.

Інформація щодо учасників ярмарку від Вашого району (міста) повинна містити реальний перелік учасників, які прийматимуть участь у заходах.

У зв’язку з обмеженою територією площі біля ТЦ «Plaza Park», кількість учасників може корегуватися.

Всі санітарні та ветеринарні узгодження учасникам ярмарку необхідно провести з територіальними органами Управління Держпродспоживслужби в районах (містах).

Довести до учасників ярмарку інформацію щодо обов’язкового прибирання торгового місця після проведення заходу.