Хмільницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє!

Дата: 16.12.2021 16:06

В результаті адміністративно-територіальної реформи у Хмільницькому районі створено три територіальні громади: Хмільницька ТГ, Війтівецька ТГ та Уланівська ТГ.

Звертаємо увагу платників, які приєдналися до  Уланівської ТГ на необхідність подання до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою 20-ОПП, для взяття на облік за неосновним місцем обліку, місцем здійснення господарської діяльності , для забезпечення належного адміністрування податків, сплата яких зараховується до місцевих бюджетів.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Хмільницької ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області за адресою: Вінницька обл.  м.Хмільник, проспект Свободи, 25, або за  тел. (04338) 2-2150.