6 грудня - День Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 11:31

Шановні військовослужбовці, захисники,  захисниці та ветерани України!  Прийміть вітання з професійним святом -  Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українські воїни – це обличчя нової української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє!

Нині ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Щиро вітаємо мужніх і сильних духом чоловіків і жінок. Бажаємо вам незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі.