Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн

Дата: 15.11.2021 10:11

16 листопада 2021 року за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес стартує безоплатний курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн».

Курс розроблено експертами для українського малого та середнього туристичного бізнесу, зокрема готельно-ресторанної індустрії.

Курс складається з 7 безоплатних онлайн-тренінгів різних рівнів складності. Тренінги будуть корисними для підприємців, бізнес яких ще не представлено онлайн, а також для тих, хто вже там.

У програмі:

• комплексне навчання підприємців цифрових інструментів для розвитку туристичного бізнесу;
  • персональні поради від експертів із реклами, соціальних мереж, оптимізації сайтів, фотосправи та інструментів Google;
  • практичні завдання та консультації в прямому ефірі;
  • історії успішного досвіду застосування цифрових технологій від представників туристичних бізнесів.
  • Наприкінці кожного тренінгу найбільш активні учасники матимуть нагоду перевірити здобуті знання та взяти участь у розіграші подарунків від Google.

Участь безоплатна за умови реєстрації за посиланням.