Чемпіонат Вінницької області з тенісу

Дата: 28.09.2021 10:34

26 вересня 2021 року у м.Вінниця  відбувся  чемпіонат Вінницької області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2007р.н. і молодші. У змаганнях приймали участь тенісисти з м. Вінниця,   м. Хмільника,  м. Могелева – Подільського, м. Козятина, м. Жмеринки, с. Уланова, с. Сальниця.
На цих змаганнях Уланівську ДЮСШ представляли:Матяш Ганна(с.Сальниця) ,Поліщук Олександр(с.Сальниця) , Лопуга Анна (с.Уланів) ,Самохіна Єлізавета (с.Уланів).
Юнаки та дівчата змагалися в одиночному , парному та змішаному розрядах.
Відміного результату в парному розряді серед дівчат досягла Матяш Ганна – ІІ місце (в парі з Тітус Анною з Могелева- Подільського) , ІV –місце  здобули Лопуга Анна – Самохіна Єлізавета.
В одиночному розряді наші спортсмени показали наступні результати, Лопуга Анна – VI – місце,  Поліщук Олександр – VII- місце. У змішаному розряді  Матяш Ганна та  Поліщук Олександр посіли VII місце.
Вітаємо призерів  та  тренара-викладача  Голембівського Вадима Анатолійовича за хорошу підготовку до Чемпіонату області з тенісу настільного і бажаємо успіхів у майбутньому.