Держпродспоживслужба інформує!

Дата: 23.07.2021 15:15

Хмільницьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, інформує стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалась у морозиві, яке експортувалось з Румунії (відправник: SC Macromex SRL, Campia-Turzii) до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», пр. Петра Григоренка, 43, м. Київ, 02140).

Хмільницьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, інформує   стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі (виробник: F.P.H. KRIST Kadzielawa, Gorbunkov Sp. z o.o., Dabrovva Tamowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700).