Сьогодні Службою у справах дітей Уланівської сільської ради було організовано комісійний виїзд у с.Маркуші з метою захисту прав та законних інтересів дітей

Комісією в складі: заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Якушевської С.П.), начальника служби у справах  дітей (Сивак Л.А.), старшого інспектора з ювенальної превенції (Двужилова В.О.), начальника відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я (Іщук П.І.) старости сіл Пустовійти, Зозулинці, Маркуші, Митенці, Рибчинці (Чекотун О.І.) 20.07.2021 року обстежено сім’ї опікунів, піклувальників та сім’ї з групи ризику.

Під час відвідування було проведено відповідну роботу з батьками, в сім’ях яких проживають діти,  попереджено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та про необхідність створення належних умов повноцінного виховання, розвитку та проживання дітей.

За результатами рейду, працівниками даних структур, було складено акти обстеження умов проживання сімей.