Уланівська територіальна громада пройшла конкурсний відбір об’єктів комунальної власності

Дата: 18.06.2021 16:08

Днями відбулося засідання профільної комісії з  питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього  господарства.  На конкурсний відбір було представлено 178 проєктів, 175 з яких відповідають визначеним критеріям відбору. На фінальній етапі визначено 34 громади які пройшли відбір та отримають субвенції на проєкти з реконструкції та капітального ремонту у 2021 році за рахунок державного дорожнього фонду та спів фінансування з місцевих бюджетів. Уланівська Територіальна громада в числі переможців відбору, а саме проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Пирогова с.Уланів».

Це оголосив на своїй офіційній фейсбук сторінці  голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.