Уланівська сільська рада

Уланівських медиків привітали з прийдешнім професійним святом!

Дата: 18.06.2021 15:15

Сьогодні в Уланівському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітав  усіх присутніх т.в.о. сільського голови Олександр Гоцуляк : «Від усієї душі вітаю Вас з професійним свято з Днем медичного працівника. Професія лікаря -  це покликання без якого не можливо  рятувати життя. Ваша місія складна та відповідальна, а праця вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань та душевної щедрості. Низький уклін Вам за світлий розум умілі надійні руки Вашу відповідальність в обрані професії. Бажаю Вам щастя, миру та спокою, тепла та розуміння від близьких мудрості та терпіння».  Працівників медичної сфери привітали аматорські колективи, вихованці музичної школи  та художні ансамблі Уланівської громади.