Ще три області України з 6 травня вийдуть із «червоної» зони. Але одна з них буде «помаранчевою»

Дата: 06.05.2021 08:29

З 6 травня «червоний» рівень епідемічної небезпеки скасують на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Рішення 5 квітня ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає міністр Кабміну Олег Немчінов.

На території Харківської та Хмельницької областей почнуть діяти обмеження, передбачені для «жовтої» зони. Водночас на Чернігівщині запровадять «помаранчевий» рівень. Він передбачає ті ж карантинні обмеження, що й для «жовтого», але є індикатором гіршого стану епідситуації в регіоні.

Нагадаємо, напередодні з «червоної» зони карантину вивели також Житомирську область. Наразі вона у «жовтій».