13 700 тисяч доз вакцини AstraZeneca південнокорейського виробництва -на Вінниччині

Дата: 26.04.2021 15:11

28,29,30 квітня масово вакцинуватимуть людей віком 65+, незалежно від професії та підписаної декларації з сімейним лікарем. Охочих вакцинуватися запрошують записатися у чергу на щеплення проти COVID-19 за місцем проживання у реєстратора пункту щеплення.
Адреси та телефони тимчасових пунктів щеплень за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1AkvXo5iTgDE_YgpQ-L5KloA5LDEK_M5F/view?usp=sharing
Масова вакцинація відбудеться в рамках тестування можливостей національної системи вакцинації згідно затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 р. № 340-р «Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року».
Зазначимо, що частина партії AstraZeneca-SKBio (170 доз) буде використана у кінці травня для введення других доз тим, хто отримав щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield) у кінці лютого цього року.
Наразі на Вінниччині щеплюють трьома видами вакцин. Короноваком вакцинують маломобільне населення та опікунів. 28 -29 квітня китайською вакциною щеплюватимуть освітян та працівників шкіл, які залучені до проведення ЗНО. Comirnaty використовується для щеплення співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. Також мобільні бригади продовжать вакцинувати співробітників та підопічних спеціалізованих закладів догляду.